Sony xperia sl?

Figyelt kérdés

A sony xperia sl-nek szar a kijelzője?

Úgy értem hogy olvastam a mobilarénán hogy a nem az igazi a kijelzője pedig ugyan ilyen van a xperia s-be is és arra meg azt írták hogy jó.



2012. dec. 31. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

xperia-s led+TFT

sL led+LCD kijelző.

2012. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert néha a mobilarénán is megy az eszetlen baromkodás.

Az lcd meg nyilván jobb, mint a TFT.

(Bár ott is szinte minden a Samsung Galaxy körül forog, így nem csoda, hogy minden más le van ugatva magasról.)

2012. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat így még is csak xperia sl fogok venni :D
2012. dec. 31. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosabban ezt írták róla.


", ám valamiért mégsem olyan tiszta és szép a kép. HD ide vagy oda, kicsit homályosnak hat a képernyő, ráadásul oldalra fordítva rendkívül gyorsan invertálódnak a – szemből még valóságnak megfelelő – színek, ám vigasztalhat, hogy legalább napfényben jól olvasható minden."

2012. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah, mert ott a Samoled, meg a Samoled+ az überelhetetlen abszolút csúcs...

Érdemesebb a gsmarénénás cikket elolvasni, ott legalább objektíven tesztelnek.


"The screen on the Sony Xperia SL is certainly one of the smartphone's highlights. It's mesmerizingly sharp, with punchy colors and very good contrast, backed by the mobile BRAVIA engine. The fact that the Xperia SL display is one of the most pixel-dense on the market at 342ppi also helps a great deal.

Its only downside (and it's not a minor one) is the poor viewing angles.

Anyway, the Xperia SL screen has decent blacks and even though its brightness isn't impressive, it still managed to get a good score in our test."


Részlet.És habár itt is van szó a betekintési szögről, hogy nem tökéletes:

1.Nem ritka eset

2.Nem oldalról kell nézni

3.Ott legalább ahogy írták, nem komoly a dolog.

2012. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos a mobilarena-n is vannak olyan tesztelők, akik nem pártatlanok. Pl még nyáron írt nekem privátban egy mobilarenás, aki elvileg az xperia sola-s tesztet írta, és ott szídott össze vissza, mert a galaxy ace2 helyett az xperia u-t, vagy sola-t ajánlottam. Én visszakérdeztem, hogy ha az ace2 jobb, akkor miért adtak annak csak tetsztt-et, és erre azt írta, hogy azért, mert nem akarják, hogy azt higgyék az emberek, hogy samsung fanok...


Na a lényeg az, hogy az sl kijelzője nem rosszabb az s kijelzőjénél.

2013. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!