Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell a Samsung Galaxy...

Hogyan kell a Samsung Galaxy S Advance-n fotózkáskor közelíteni?

Figyelt kérdés
Már mindent megpróbáltam ami csak eszembe juthat és azért nem vagyok teljesen tök a telefonokhoz... De ez kifogott rajtam .-.

2013. jan. 1. 02:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Androidnál a hangerő fel/le gombokkal lehet közelíteni/kicsinyíteni általában. Ha nem lehet, akkor kiírja.
2013. jan. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ez sem működik :C
2013. jan. 1. 03:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Vedd kisebb felbontásúra a képet és utána próbáld a zoomot.
2013. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ahh... Ez sem vált be... Jajdejó.. Pedig az egyik szempontom a jó minőségű fényképező volt.. :/
2013. jan. 1. 16:32
 5/13 anonim válasza:
multi touchos módszer? úgy mint az iphonenál?M két ujjal "csíped" a képernyőt. ezt is próbáld meg.
2013. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Itt azt írják, hogy nem tudsz zoom-olni a gyári kamera appal, tölts le google play-ból másikat:


[link]

2013. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5: Koszi de mondom hogy MINDENT kiprobaltam mar :"D De thx :)

#6: Hmm.. Koszi *+*

Mindenesetre nem tudom elhinni hogy ne lehesseb kozeliteni gyarival szal megjerdeztem a Samsung forumon *-* *idegesen varja a valaszt* :3

2013. jan. 2. 23:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Rákerestem Google-ben, és videókat is néztem miattad a kameráról, és egyiken sem közelítettem. Szerintem direkt kivették belőle, hogy ne legyen annyira tökéletes készülék. Vagy kimaradhatott valahogy. Mert ha a hangerő gombot nyomod akkor a hangerőt szabályozod vele, és nincs közelítés.. Viszont azon gondolkoztam, hogy miért maradt ki, mert így nem függ össze. Mert ha 1 olcsó Androidos készülékben benne van, akkor ebből miért maradhatott ki..? Nincs értelme valamiért. A Samsung vagy azt fogja mondani, hogy nem tudnak ilyenről, vagy azt, hogy ez ilyen..


"egy indiai fórumon írták hogy a zoom orvosolható a "camera zoom fx" progival a play-ről"

válasznak írták neki: "camere zoom fx-el van zoom. A beállítások /zoom/4.tipus kiválasztva."

Ezt szerintem próbáld ki, hátha. :)


Itt pedig rákerestem a zoom szóra a telefonod topicjában. :D Ebben a fórumban pl. a telefonodról sokat tudhatsz meg. :D

2013. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Huha koszonom a kimerito valaszt :3 Ok majd letoltom ^^
2013. jan. 3. 17:42
 10/13 anonim válasza:
Nekem igy sem joo:/
2013. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!