Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

A Nokia C5-03 vagy Nokia Asha 201 vagy Alcatel One Touch 810D -t?


Azt tudom,hogy képességre a Nokia C5-03 a legjobb de nekem az lenne a kérdésem,hogy melyiket érdemes úgy megvenni,hgoy 3 hónap múlva nem kell szervízbe venni?

Az érintőképernyősről sok kritikát hallottam ,pedig jó lett volna mert most akciós és soha nem volt ilyen "nagyon okos" telefonom. Csak hát..nekem olyan kéne ami nem romlik el hónapok alatt hanem legalább 3-4 évig bírja.

Előre is köszönöm a segítséget. :D


2013. jan. 1. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél tipo-t

Mondjuk nem tudom az anyagi hátteredet, és hogy mennyit adnál ki egy telefonért, de a tipo nem sokkal drágább, és sokkal jobb.

2013. jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezeket a telefonokat, de a Sony Tipo-t én is csak ajánlani tudom. A Sony nagyon jó ár/érték arányú telefonokat készít, mint a Tipo is.
2013. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tipo-t vegyél, mert sokkal jobb ezeknél.
2013. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem ismerem a Sony Tipot de már hallottam róla jókat, azt nem tudom mennyibe kerül.

Ez a három,amiket felsoroltam ezek mind 20ezer forintok és kb ennyit is áldoznék egy telefonra és ennyiért is tudok venni sajna nem vagyok eleresztve anyagilag

2013. jan. 1. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!