Jona13 kérdése:

Win8 vagy Android?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyiket válasszam.

Androidosbol a HTC one v néztem ki.

Windows mobilbol HTC 8x.

Nem tudom melyiket válasszam.

Android vagy win8 Phone.

Melyik jobb. Nem kell tartanom a win jatekoktol honnan tudom majd letölteni. Segítsetek



2013. jan. 1. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A One V jelenleg egy közép középkategóriás telefon droid vonalon, és nem is a legnagyobb ár-érték bajnok, illetve szvsz semmi nincs, ami kiemelje a tömegből.

A WP8x by HTC meg jelenleg egy felsőkategóriás WP8 teló, a wp jelenlegi referenciamodellje.


Én szvsz a 8x-et vinném, bár nekem már volt wp-s telóm, felhasználói szinten nekem jobban bevált, mint a droid, jelenleg egy jóárasított wp8-as telóra várok.Bár ez én vagyok.

Neked meg leegyszerűsítené a döntésedet az, ha azt tudnád eldönteni, hogy az egyéni igényeidhez szabottan melyik az az OS, amelyiket a leginkább ki tudnád használni a saját szolgáltatásai miatt.Google, vagy windowslive, és társai.

Ha a WP-vel nem vagy tisztában, érdemes lenne utána olvasni, mert sok minden nem úgy van rajta, mint pl. droidon.

2013. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tataboy ***** válasza:
Én még egyenlőre várnék a windowsos telefonokkal,android jobban kiforrott sokkal több alkalmazás van rá!
2013. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobban kiforrott?Pontosan mit is értesz ezalatt?

Több alkalmazás?LOL...mióta is van piacon a marketplace és a google play.Mert az android market/play-nek két év előnye van.


Nem kötözködni akarok, csak szvsz ezek nem releváns érvek.

De ha kifejted, hogy mitől is kiforrottabb a droid, mint a wp, akkor azt megköszönöm.

2013. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tataboy ***** válasza:

A legtöbb nemzetközi beszámoló egyelőre kivár annak megítélésében, mennyire tudja a Microsoft új rendszere behozni az iOS és az Android előnyét. A Windows Phone 8 mellett szól a redmondi vállalat most induló, brutális reklámkampánya, amelyhez a nyomtatott és digitális média minden szegletét befoglalta, valamint celebekkel erősíti a "személyiséget kifejező" megközelítést.


Első körben a WP8 mellett szól a készülékek és gyártók felhozatala is. A sokféle modell közül Steve Ballmer a kijelzőjének kontrasztjával kiemelt Nokia Lumia 920-at, a nagyképernyős, extravékony Samsung ATIV S-t, valamint a nagylátószögű frontoldali kamerával és kiváló audiórendszerrel ellátott HTC 8X-et mutogatta.


Azt azonban a legtöbb kommentelő nem felejtette el megemlíteni, hogy a Microsoft továbbra is nagy lemaradással próbálja utolérni a két nagy mobilpiaci játékost, és a jelenlegi okostelefon-felhasználók legtöbbje már nem bizonytalan, hanem van valamilyen preferenciája az iOS-Android csatában.

2013. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sikerült kimásolni egy feltehetően még a tavaly nyárról maradt wp8 bemutató cikk egy részletét?


Tudod meddig vártak?Mostanáig.Pár hét múlva indul a Consumer Electric Show nevű világkiállítás, bemutatkozik a Huawei, a ZTE és a Samu wp8-at telója is többek között, márciusra jön előzetes hírek szerint az Acer-től is wp-s teló, arról nem beszélve, hogy a Nokiának már legalább 3 wp8-as telója van, a HTC-nél is van már kettő, a Huawei szintén kettőt fog bemutatni a CES-en...


Brutális reklámkampány?Mintha az Olimpia idején nem a Samu S3 folyt volna még a csapból is...


Próbálja utolérni?az iPhone 2007 óta van piacon, a droid meg szintén abban az évben a vége felé kiadta az első igen csak qrva erős bétás OS-ét.

WP7.x mióta is van?Jaa, hogy az csak 3 évvel később jelent meg 2010-ben?Ok...tehát ez nyilvánvaló.


Szvsz még mindig nem tudom, hogy mi ez a kiforrottabb az android, meg több app van rá mizéria?

Elég unalmas, hogy csak ezt tudják szajkózni egyesek, de értelmes válaszokat képtelenek produkálni.

2013. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt még mellé tenném, hogy a wp8-at meg nyilván tavaly nyáron mutatták be, de őszre került végleges kiadásra.

Ebből kifolyólag, habár a 8 képes futtatni a 7.x-re írt appokat, a 8-as appok szintén csak a nyártól kezdve tudtak elindulni, addig nyilván nem volt mire építeni.

De arról meg már kuss van, hogy amióta elérhető a wp8-as marketplace, már 150 ezer elérhető alkalmazás van kifejezetten Apollo-ra.

A másik érdekes dolog, ha már megy a számháború...kit érdekel egyáltalán, hogy az Appstore meg a Play túl van a fél millán?Mindet használod?Mindet használtad?Átlag user jó, ha 5-10 alkalmazást letölt a mobilos életében, amit mondjuk napi szinten használni tud.

Kezd már kissé fárasztó lenni ez a kiforrottabb a droid, meg több app van, meg egyéb megjegyzés.

Nem csak itt a gyk-ra gondolok, hanem úgy a legtöbb mobilos fórumra, ahol szintén aktív tag vagyok.

2013. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tataboy ***** válasza:

Ez egy 2012.10.30. cikk részlet amit bemásoltam! :)

Én igazából nem vitatkoznék veled egy adott kérdésre válaszoltam,biztosan igazad van,nem ítélem el a windows 8at valószínűleg nekem is lesz majd egyszer egy olyan telefonom amin az fog futni,de egyenlőre maradok az android rendszernél,hogy csak egy példát mondjak miért,mert azon tudok rendesen viberezni!

2013. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!