Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend y200 nevű...

Huawei Ascend y200 nevű telefonnál nálatok is a nagy büdös semmitől semmi hely nem marad?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném hogy én nem igazán értek ilyenekhez viszont 1 hete kaptam meg azt a telefont, és idáig egy játékot telepítettem rá ami 6 mb-t foglal az sd kártyán. Namármost, viszont az "összes" menüpont alatt az alkalmazásoknál a belső tárhelynél már csak 29 mb szabad hely van és 136 foglalt, ÚGY hogy az égvilágon semmit nem tettem rá,csak google fiókot regiztem,aminek nem hiszem hogy köze lenne ehhez. Frissítéseket nem telepít a teló, semmi mást nem teszek rá, mégis alapból ennyi helyet foglal, hogy kb rátehetek 15 fényképet, 20 zenét, 3 videót oszt cső, be is telt? Valaki segítene pls hogy egyáltalán mitől foglalhat ennyi helyet a semmi és hogy lehetne bővíteni a tárhelyet?
2013. jan. 1. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Occsó telónak kicsi a bendője.

[link]

2013. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Esprimo Mobile ***** válasza:
Nekem is ien telom van , most is aról pötyögök.A memoria nagy részét lefoglalja az android ,kb 35-40-mega szabad hely van az elsö inditásnál, ami csak persze fogyogat a netezéstöl és föleg a sok telepitett pogramtol. Enek a telo átka a kicsi ram és rom memoria. A fényképek videok zenék ha a micro-sd-n vanak semmit nem rontanak a hejzeten csak az alkalmazások , oda kelll figyelnni hogy micro-sd-re telepits mindent de egy bizonyos része akoris a telo memot eszi. Nekem van jo pár alkalmazás telepitve , imo, ami facebook skipe msn kliens egyszere , online tv , tube mate youtube video rögzitö , de sajna sporolni kell az alkalmazásokal és igy is gyakran panaszkodik a telo kevés memoriára . Idönként töröld a gyorsitotárat és indisd ujra a telot, nekem a memoriaoptimalizálo alkalmazások nemnagyon váltak be viszont azokis eröforást zabálnak. 2 megoldás van a problémára. 1: Amikor már nagyon vacakol a telo (nálam ez kb 2 havonta esedékes) , csinálsz egy biztonsági mentést ( a telo menüjében van rá gyárilag alkalmazás) adatokrol és külön az alkalmazásokrol. Kikapcsolod a telot és bekapcsolás közben nyomvatartod a hangerö lefele gombot és addig nyomod a két gombot amig betölti a telepitömenüt , ott a faktory resetet választod majd (nincs érintöképernyö hangerö gombokal navigálsz bekapcsolo gombal okézol. Ha ez megvan az elsö menüpontal ujrainditod a telot és szüz állapotban indul a rendszere. A rendszerviszaálitoval ujra telepited a pogramokat visszakapod a beálitásaidat (ujra belakod a telot) , és egy darabig ujra jol fog müködni a telo. 2. Megoldás ha rootolod a telot van ojan alkalmazás amivel virtuális memoriát csinálhatsz a micro sd-böl , és törölheted a nem használt gyári alkalmazásokat is. Ezt én nem probáltam nem értek hozá de van aki megcsinálta és bevált neki. Sajnos a rootolásal elveszhet a garanciája is a telodnak , én ezért nen rizikózok a második megoldásal , most fél éves a telom , van még 1,5-év garim rá. Inkább vacakolok vele idönként. De bánom egy kicsit hogy megvetem.
2013. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vegyél egy memkártyát (microSD-t) és szedd le az App2Sd alkalmazást. Ezzel némelyik alkalmazást (pl.:Facebook) áthelyezheted a memóriakártyára :)
2013. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, és még a beállításokban az alkalmazások menüpontban állítsd be a preferált telepítési helyet az eltávolítható Sd kártyára, így minden letöltött alkalmazást a memkártyára telepít... remélem segítettem :)
2013. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!