Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia tipo-t miért nem...

Sony Xperia tipo-t miért nem frissíti a Sony PC Companion?

Figyelt kérdés

A mobil kiírja meg a PC Companion is, hogy frissítés érhető el! Rámegyek ,hogy OK! A frissítést letölti--> előkészíti a mobilt,majd kiírja azt , hogy "A frissítés sikertelen volt!"

Rámegyek az OK-ra, majd azt írja ki, hogy:


1.Ellenőrizze, hogy az akkumlátor 50% felett van e? (Nekem 82%)

2.Kapcsolja ki a telefont!

3.Tartsa lenyomva a hangerő LE gombot!


Oké! Megint kezdi előröl,majd UGYAN EZT ÍRJA KI! Mi a baja a mobillal?



2013. jan. 1. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Telóval nincs baj, csak ilyen a program. Próbáld meg Sony Update Sevice -el (SUS).
2013. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Arra figyelj hogy lehetőleg XP-nél újabb rendszer legyen a gépeden, mert az enyémet pont ezért nem engedte telepíteni mert XP-m van. Viszont egy másik Windows 7-es gépről engedte.
2013. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam SUS-sal,de semmi! Megint ugyan az a hiba! Az operációs rendszer pedig:Win7 Ultimate 64bit
2013. jan. 1. 20:11
 4/8 anonim válasza:
100%

Nekem se engedte, 4 órán át szenvedtem amíg az Eset Smart Security-ben beállítottam hogy ne figyelje a PC companion-t, tűzfalat kikapcsoltam, meg mindent megtettem h békénhagyja a PC companion-t. És sikerült! És XP-m van.

És a vicc a végére: NE frissítsétek a tipo-t!!!!! Nekem sikerült, de hibás a frissítés, amint frissíteni akarja pl: Időjárás alkalmazásban h hány fok van, vagy vagy úgy gondolja magát, piros vastag keret elkezd villogni a kijelzőn és idegesítő, néha lefagy, meg szarakodik!

2013. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! :)
2013. jan. 2. 12:07
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Mindenkinek aki ezt olvassa: SOHA A ÉLETBE NEM FRISSÍTÜNK BEKAPCSOLT VÍRUSÍRTÓVAL, TŰZFALLAL ÉS SOHA NEM USB ELOSZTÓRÓL CSINÁLJUK! (szoptam be, valami kínai mp3 player firmware frissül, 40%, egyszercsak a vírusirtó fogta és bezárta a frissítő programot mert szerinte vírusos -.- (persze az mp3 lejátszó meghalt)) Elosztót meg azért nem mert 90%-uk borzalmasan szar minőségű és ne kockáztassunk.
2013. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Uhh..! Basszus! Tényleg! Kirázott a hideg! Akkor, majd minden frissítésnél ezt csinálom :) Köszi!


Ja és Avast! utáljja a Windows Updatet! Megkérdezi, hogy Biztosan szeretné? XD

2013. jan. 3. 18:48
 8/8 anonim válasza:
szerintem ha jót akarsz a telódnak akkor el viszed egy használt telefonboltba és azt mondod hogy lelepítse és meg is csinálja. én nekem olcsón meg csinálta. de előte ments ments mindent memória karira mert törlődik minden akkor, ja és ne felejtsétek ki venni a memória karit.
2013. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!