Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Barátok, ismerősök a telefonsz...

Barátok, ismerősök a telefonszámom vagy más alapján betudnak mérni épp hol vagyok ha okostelefonom van?

Figyelt kérdés
na szóval eljött az idő, hogy a nokia 6610-esem :D lecseréljem valami androidra vagy esetleg egy iphonera. (nem az iphone-on van a lényeg) egyszerűen csak fontossá vált nekem a munka miatt a telefonon elérhető mobilinternet. az érdekelne, hogy ha ilyen telefonom van, oksotelefon és bevan kapcsolva a wifi mondjuk tehát online vagyok, akkor a telefonszámom alapján betudnak mérni épp hol vagyok? vagy más egyéb alapján? nem szeretem az ilyen jellegű harsány dolgoakt és frusztrálna ha valaki akaratom ellenére rámír, hogy hoppá megvagy vagy valami :D :D sosem voltam az a típus aki nonstop postolja épp hol kivel és mit csinál. aki ebben tapasztalt légyszi írja le, hogy-hogy van ez! előre is kössz!

2013. jan. 1. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nem nem igaz.
2013. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
van egy olyan app, amivel engedélyezni tudod, hogy nyomon kövessenek az ismerőseid (sztem minden iphone-ra fel van telepítve). De ha ezt az alkalmazást nem használod, akkor nem fogja senki a tartózkodási helyedet ismerni. Korábban én is elleneztem ezt az applikációt, de hasznos is lehet, pl. ha szeretnéd látni, hogy szüleid, testvéred egy kirándulás alkalmával megérkeztek-e az uticélhoz. Amúgy az adatvédelmi törvények miatt sztem egyelőre elképzelhetetlen, hogy az engedélyed nélkül mások ilyen adatokhoz hozzájussanak, szóval easy rider öcsém :) :)
2013. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sby75 válasza:
Igen, de csak ha te is akarod. Beállítás kérdése.
2013. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, egyébként az iphone fele hajlok jó lenne ha azt is ilyen sokáig tudnám használni és bírná. vigyázok a dolgaimra....melyek ezek az alkalmazások?
2013. jan. 1. 21:30
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként igen az jó, hogy szeretteid nyomon követheted, bár egyszerűen fel is hívhatod őket. :)
2013. jan. 1. 21:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Spy Tracking Device?
2013. jan. 1. 21:36
 8/9 reptoid ***** válasza:

iPhonera a find my iPhone illetve a find my friends (magyarul Barátok néven fut). Előbbivel a saját telefonod tudod bemérni egy weboldalon vagy egy másik telefonon, ha beírod a telefonoshoz tartozó ID-t és kódot.

Utóbbival pedig fel tudod venni a barátaidat a programba, ahol le tudod kérni a helyzetüket. Ehhez persze az kell, hogy ezt ők is engedélyezzék. Eseti jelleggel is lehet engedélyezni, tiltani a megfigyelést. Ezenkívül a program minden egyes megnyitásakor elkéri a jelszavadat, hogy a saját telefonodon is biztosan csak te nézhesd meg a többiek helyzetét, idegenek ne.

2013. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okés értem, kössz a válaszokat!!!
2013. jan. 2. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!