Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ekkorák az árkülönbségek?

Miért ekkorák az árkülönbségek?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy Sony Xperia P-t. Utánanéztem a neten, hogy mennyibe kerül. Először meglepődtem, hogy már 65 000 Ft-ért is lehet kapni az árukereső szerint:

[link]

Következő lépésként átmentem a telenor.hu-ra megnézni, hogy mi a helyezet.(Eddigi telefonjaimat is itt vásároltam).

Ez: [link]

Meglepett, hogy itt 110 000 Ft.

Miért ekkora a különbség 2 bolt között?

Miért előnyösebb a telenor, mint a jóval olcsóbb üzletek, amelyek kártyafüggetlen telefonokat kínálnak?

Nektek mi a véleményetek?

Melyiket ajánljátok?


2013. jan. 1. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az áron kívül a garanciális feltételeket is hasonlítsd össze.
2013. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát egy biztos én csak telefonboltból vásárolnék telefont. Bár nem ismerem ezt az árukeresőt, de biztos nem rendelnék lehet valami baja van a telefonnak..bár ezt nem nagyon hiszem. De a telenormál kezedbe veheted megnézheted és ott biztos semmi baja a telefonnak. Nekem ez a véleményem.

Egyébként vodafonnál 112 990 Ft tehát nem értem itt mér drágább majdnem 3ezer forintal

2013. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Garanciát szinte mindenhol kapsz, nem csak telenornál vagy vodánál. Baja meg nem lehet a telefonnak, mivel zárt dobozban érkezik a boltokba, olyat meg úgysem adnának el ami alapból fel van bontva szerintem.
2013. jan. 1. 22:54
 4/4 anonim ***** válasza:

"Garanciát szinte mindenhol kapsz,"


Hehe, azt csak hiszed. Nagy ívben lesz@rják a fejed.

2013. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!