Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyik haverom letöltött egy...

Titán1234 kérdése:

Egyik haverom letöltött egy játékot az okos telefonjára a mobile9ről ami a google playen is fenn volt mint fizetős feltelpitette letőltött játékot és megnézte a playen és azt irta telepitve lehetséges hogy a pénzt vetle?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel a barátod kalózkodott, ezért nem kelett pénzt fizetnie a játékért, mivel megkerülte a google playt.
2013. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem vesz le pénzt, ha onnan telepítesz, viszont lehet, hogy egy idő után letiltja, vagy korlátozza, és felajánlja, hogy vedd meg!

Én így jártam az SPB Shell-el.:(

2013. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-asnál a pont.
2013. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, nem vett le pénzt de a Google bármikor észreveheti hogy te kalózkodtál és kérik hogy fizesd ki vagy letörlik a telefonodról. Nekem is letörölték a Navigon-t szó nélkül a telefonomról mert kikerültem a Google Play-t és ezt észrevették.
2013. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en mindig megnezem google playen es letoltom blapmarketen ,mobile9 en ami fizetos eddig baj nem volt..
2013. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2013. ápr. 23. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!