Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U Timescape...

Sony Xperia U Timescape frissítés?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy amikor egybekapcsolom a Facebookot a telefonnal akkor a timescape nem tudja azt lefrissíteni azt írja Sikertelen frissítés a Facebbokal. Ez mitől van és miért nem tudom frissíteni?

2013. jan. 2. 16:47
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ugyanezt írja, de twitterrel működik ez az érdekes benne.
2013. jan. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem ugyanez a helyzet az Xperia Sola -val. Már több, mint 2 hónapja ez a helyzet és nem segített az sem, hogy a sony oldalról frissítettem az egész androidot.

Kb 1 hónapja ki is vettem a Time Scape Widgetet, mert ez volt az egyetlen értelme. Ha tud valaki segítséget azért szívesen veszem. A Sonynak írt levelemre azt a segítséget kaptam, hogy frissítsem a telefon softverét. Hát ezt már kb 4-szer megtetettem ennek az egy problémának a megoldása érdekében, sajnos azon kívül, hogy a ice cream-mal az egész Sola belassúlt és s navigon gps program elcseszi a grafikát is, semmi jó nem következett be.

2013. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!