Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIért kapcsol ki az SII-őm...

MIért kapcsol ki az SII-őm magától?

Figyelt kérdés
Kb kéthónapja vettem, zsírúj és kikapcsol minden ok nélkül, néha a wi-fi nem kapcsol be, amúgy jól működik, egy a baj, hogy elvesztettem a garancialevelet :((((

2013. jan. 2. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj egy factroy resettet. Lehet megoldja a gondot.

Mindent töröl ments előtte.

2013. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 samsung g s2 válasza:

minél előbb szerviz !

Tudom , hogy mindenki ezt mondja , de én sem foglalkoztam azzal a problémával,hogy a galaxy s2-m mindig kikapcsol és most már odáig jutott ,hogy vissza sem lehet kapcsolni!

Odáig megy az egész ,hogy kiírja ,hogy Samsung galaxy 2 és felette a logo de tovább nem tölt és nem tudom mit csináljak vele ... valószínűleg én semmit nem tudok szóval szerviz! Neked is ezt javaslom mielőtt még rosszabb lenne!!!

2013. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!