Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kezdő programokra van...

Milyen kezdő programokra van szükségem?

Figyelt kérdés

Holnap szállítják ide, az ZTE Kis nevű telefont, és milyen programokat ajánlotok rá, ami hasznos?

Eddig ezeket fogom beszerezni:

Astro File Manager

Igo

Valamilyen vírusirtót (tudom hogy nem szükséges, de most a gépen lejárt a vírusirtó, és akarok majd zenéket átteni, és nehogy valamelyik fertőzött legyen)



Előre is köszönöm a válasz(oka)t!



2013. jan. 2. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A PC-s vírus vajon mit fog csinálni egy telefonon? :D
2013. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem értem ezeket :D

Ez lesz az első androidos telefonom, még nem nagyon vagyok tapasztalt, de azért kérdeztem a kérdést, hogy ti mit ajánlotok.

2013. jan. 2. 17:19
 3/7 Jófej:D ***** válasza:
Gépi vírus nem tud mit csinállni a telefonon. De telefonos vírus van. Én a tabletemen zonert használok.
2013. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vírusirtóként én az avastban még nem csalódtam.

De hasznos program az Advanced Task Killer (bár erről is megoszlanak a vélemények.

Böngészőként az Opera Minit jobban szeretem, mint az alapot (sokkal jobb).

Ha látni akarod az akkud töltöttségét, akkor használj valamilyen appot erre is, én pl. a Battery Widgetet használom.

Videók lejátszására a legjobb az MX player.

Ha jegyzetelni akarsz, ott az Evernote és a Springpad. Válassz.

Skype is jól jön telefonra.

2013. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem fogsz használni rajt kicsi a belső memória. Azt a 152 Megát szerintem nem lesz nehéz telerakni, főleg a rendszer megeszik 44-et belőle, mert tele van baromságokkal előre telepítve.

Task killer van benn, felesleges.

Fájlkezelő van, ez is.

MX player az mehet, igo is.

Vírusirtó meg ismét felesleges. A vírusok nagyrészt a win-es rendszerekre vanak írva. Linux kernel nem igazán van ilyen extrákkal ellátva. :)

Nekem speciel még soha nem is volt és nem is hallottam olyanról, akinek volt, sem androidon és pc-n sem.

De itt biztos van olyan, aki már evett is olyant.

2013. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vettem bele egy 8GB-os memóriakártyát, a hellyel gondolom nem lesz bajom.

Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 3. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Pontosan a hellyel lesz gondod. A memoriakártyànak ahoz semmi köze. Tehetsz bele 32Gb-ot is, a belsö memòria 152 Mb ès kèsz!!!

Engem ez idegesit a legjobban.

2013. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!