Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 800-ra 0. facebook...

Nokia lumia 800-ra 0. facebookot hogyan tudnám behozni? Mer wifizni nem sok helyen tudok mivel le vannak kódolva. Ha beviszem t-mobilhoz akkor megcsinálják? Nekem kék színbe van, esetleg azt nem cserelnék le rózsaszínre?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 19:16
 1/4 BasketBoy válasza:
Elvileg a T-mobile-ban beállítják rá, nemtudom pontosan mert én sajnos előfizetek rá.. De szerintem meg csinálják ők. A szín maximum akkor ha veszel hozzá olyan tokot, de nembiztos hogy van hozzá rózsaszín.
2013. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég, ha betelefonálsz az ügyfélszolgálatra.

Bekapcsoltatod a NetStart csomagot, kapsz egy sms-t, amit visszaküldesz a küldőnek, és ha van 15 Ft a kártyádon, használhatod a 0. facebook-ot!

Előfizunál nem tudom, hogy működik, ezért jobb, ha megkérdezed a 1430-on, akár most is.

Kiválasztod a megfelelőt a menüből, majd 0-t nyomsz, és ügyintézőhöz kapcsolnak.

2013. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja!

A készüléket nem fogják színe miatt visszacserélni.

Vehetsz rá rózsaszín házat a Vaterán pl./qva drága és baromi ronda.:/ vagy Mobilarénán, Telefongurun, Vaterán stb. próbálkozz magát a telót elcserélni valakivel, akinek ilyen színű van.

2013. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

de ha beállíttatom vagyis sikerül akkor attól függetlenül még wifiről tudok majd netezni ? vagy ez most hogy van? igen.. nem nagyon értek hozzá :/

2013. jan. 3. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!