Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont szeretnék vásárol...

Okostelefont szeretnék vásárolni. Sony Xperia P-t néztem ki magamnak, de nem vagyok teljes mértékben biztos választásomban. Tudtok esetleg árban megegyező (max 70-75. 000 ft), de tudásban jobb telefont ajánlani?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan az xperia P-t árkategóriájában a legjobb.
2013. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél Sony telefont!
2013. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De vegyél Sony-t! XPERIA P tényleg a legjobb ennyiért és tudtommal ez az egyetlen ami 4.1-et kap ebben az árkategóriában.
2013. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem Sony Xperia P van és bátran merem ajánlani..


Ha kezdő okostelefonos vagy, akkor egy kicsit idegtépő mire betanulsz rajta mindent, de utána maga a mennyország lesz.. :D


Ha pedig már nem az első okostelefonod... Akkor ne is gondolkodj...Ennyi pénzért aligha találsz jobbat!

2013. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát remélem a 'ne vegyél Sony-t' hozzászólónak nem lesz igaza (persze köszönöm az Ő hsz-át is)..:)

Első okostelefonom lesz, gondolom, mennyire 'furcsa' lesz, meg bonyolult, de gondolom lényegében bármilyet is veszek, bonyolult lenne (pláne, hogy 5 éve ugyanaz az ericssonom van)

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

2013. jan. 4. 00:30
 6/9 tomom ***** válasza:
haverom-nak p-je van, szerintem olyan árba nagyon gagyi vegyél inkább xperia playt mert az mindenre jó netre zene halgatásra játékra csak a kamerája 5 megás
2013. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát már megvettem a P-t, egyelőre meg vagyok elégedve vele, bár még nem nyüstöltem annyit, hogy meg tudjam állapítani, de egyelőre megteszi :)

Azért köszönöm a választ, remélem mégsem olyan rossz, és nem fogom megbánni :)

2013. febr. 2. 01:08
 8/9 anonim válasza:

Az Xperia P is tökéletes az előbb felsoroltakra...

Nincs vele semmi gond. Gyönyörű kijelzője van, az árkategóriájában a legjobb.


Akik arra panaszkodnak, hogy gyorsan merül meg egyéb hülyeségek, azoknak nem való okostelefon.

Nekem a tesómnak van ilyen a családba és eddig semmi gond vele..

2013. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. febr. 11. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!