Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alca OT-995 Ultra - Felkiáltój...

Alca OT-995 Ultra - Felkiáltójeles droid. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem egy sima felkiáltójeles droid. Ki is van nyitva a "hasa", és afelett van egy piros felkiáltójel. Remélem nem valami hw mozdult el benne. Ugyan is picit leejtettem....


Lehet ezzel valamit csinálni, vagy szervíz? Remélem nem kell bevinni, mert nem akarom hogy szétbarmolják!



#Android #Alcatel #felkiáltójeles
2013. jan. 2. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

vidd be.

ők értenek hozzá és nem barmolják szét.

HW az valami hardveres hibát jelent tehát mindenképp szerviz.

2013. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fasza. Akkor úgy néz ki hogy amikor elejtettem, valami elcsisszant a helyéről. Mint gépnél a memória, vagy a kártya...
2013. jan. 5. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:

így van!

gariba megjavítják.

2013. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell szerviz tegnap nálam is behalt a Bootloader. ha kicsit értessz hozzá CM Recoveryvel vissza lehet hozni. Bekapcs+Vol- amikor kiírja az Alcatel felirtot USB bedug

Boot Recovery a PC-n majd Clear wipe chace. és ennyi

vagy CM Recoweryből hard reset.

De akár tudsz rá új ROM-ot is pakolni pl nálam az Aroma V09 nagyon bevált alíg fut valami a háttérben :)

2013. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyitt hogy először énis azthittem kinyírtam a telót... pontosabban az nyírta ki magát ICS alól lefagyott a galéria és restart után már nem bootolt be. de szerencsére itthon is sikerült megoldani. Remélem akinek hasonló hibája lesz annaktudtam segíteni :)
2013. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
és a CM recoveryt még is honnan szedem le?
2013. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!