Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Xperia Miro-ról? Vagy valami más ajánlat?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont szeretnék venni magamnak.Olvastam már róla teszteket, de én a ti tapasztalataitokra is kíváncsi vagyok, mert nem szeretnék félre nyúlni.(13 éves vagyok,és szeretnék egy komolyabb telefont NEM FACEBOOKOZÁSRA ÉS TÁRSAI, a saját pénzemből veszem, és azért lássuk be, nekem nem olcsó, nehogy aztán ne legyen jó, és kidobtam az ablakon ennyi pénzt) A válasz(oka)t előre is köszönöm!

2013. jan. 3. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtál szolgáltatót, a gyári független árakat néztem. Szánj rá még plusz 5-6.000Ft-ot, és inkább vegyél egy Xperia Solát. De előre szólok, sem ez, sem a Miro nem fog Android 4.1-re frissülni.
2013. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem sony xperia miro telóm van és nagyon megvagyok vele elégedve. Egyszerűen imádom.
2013. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem szeretnék 4.1-et :D A Sola formailag nem tetszik, nem is tud sokkal többet, csak a floating touch dobja meg az árát.(szerintem)De még gondolkozom rajta, egyébként kártyafüggetlent szeretnék, mert az még olcsóbb, mintha feltöltőkártyásan venném bármelyik szolgáltatónál.(mert, hogy számlásat nem szeretnék)
2013. jan. 3. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
A sola 2 magos a miro 1 esetleg Xperia u ha nem kevés neked a tarhelye
2013. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igen, eredetileg U-t szerettem volna, mert jobb is talán, meg jobban dicsérik is, de a 4GB tárhely kevés, és félek, hogy ha 8GB-osat rendelek, csak 4-et küldenek.
2013. jan. 4. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!