Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonra szeretnék...

Android telefonra szeretnék játékokat, de egyik sem indul el. Miért írja ki mindig ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Most kaptam a telefont és nem igazán foglalatoskodtam mostanában telefonokkal. Mégis szeretnék most egy pár játékot rátenni. Letöltöttem netről egy párat: Talking Tom Cat, Talking Ben... Tehát nem a telefonommal, mert nem fizettem elő a telomon netre, úgy vagyok vele, minek fizessek, ha be van kötve a korlátlan net a sz.gépre. No, letöltöttem őket apk fájlban, áttettem usb-n keresztul a telora, telepítettem és ezt írja: There was a problem downloading data. Please launch the app again to resume the download and make sure you have an internet connection.

Utána néztem a dolognak és találtam Astro File Manager programot, azzal is probálkozom, de ugyanaz.

Mit tudok tenni? Tesomnak van Wifi router-e, de ő még soká jön haza, messze lakik. Muszáj vennem egyet? Vagy mit csináljak? Aki tud, segítsen..előre köszi



2013. jan. 3. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj át egy haverodhoz, ahol van wifi, töltd le az Astro-t a Play-ről ingyen.

A memóriakártyán hozz létre egy mappát a letöltött fájloknak, és onnan telepítsd az Astro-val.

Vigyázz, mert ha fizetős a program, és később netre mész a telefonnal, valószínű lekorlátozza majd az ingyenes verzióra az app-ot, vagy meg kell venned, hogy használni tudd.

2013. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké, így fogok tenni...

Köszönöm a válaszodat. Sajnálom, hogy kell hozzá WI-Fi, és anélkul nem lehet megoldani, de majd keresek olyan helyet. Mivel másabb az az Astro, mint amit a netről töltök le egyébként?

2013. jan. 3. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!