Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem tudom frissíteni az...

Mért nem tudom frissíteni az Androidot?

Figyelt kérdés
Galaxy S Plus telefonomon jelenleg a 2.3.3-as Android fut, de tudtommal már rég elérhető a 2.3.6-os, esetleg az is lehet, hogy már az attól újabb is. Viszont se a telefon, se számítógépes program nem talál frissebb verziót.

2013. jan. 3. 19:53
 1/3 anonim válasza:

Sajnos a T-mobile nem adott ki újabb frissítést a telefonra, így csak a nem hálózati korlátozott telefonnál elérhető a fenti frissítés.

Természetes saját magad tudsz rá rakni frissebb androidot, de akkor elveszted a telefon garanciáját és nem is biztos, hogy megfeleően fog működni a telefonod.

Elég bosszantó ez a helyzet, nekem is ugyanilyen telefonom volt, ami most 1 éves és nekem is ez van rajt.. Már az új S3-t használom, csak így van "friss" androidom.

Erre sem adták ki a legújabb Jelly Bean-t, pedig már több hónapja rá lehetne tölteni!

2013. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Nekem is ugyanilyen telefonom van, remélek tudok segíteni! Eleinte, mikor megkaptam én is a legfrissebb szoftvereket raktam rá, majd később jöttek a főzött romok...


Az egy dolog, hogy a T-Mobile nem adott ki rá a 2.3.3-as szoftvernél újabbat, de attólmég te rá tudod rakni a 2.3.6-ost, sőt akár ICS-t, akár JB-t is.

Gondolom nagyon nem tudod, hogy miként, és hogyan, rengeteg információt találsz 1-2 fórumon ha belefektetsz kis időt a keresgetésbe, de hogy egyszerűbb legyen a dolog itt van 1-2 link a kezdetekhez:


Magyar android fórum, rengeteg androidos telefonnal foglalkozik, köztük a Galaxy S Plussal is, minden le van írva ami a kezdetekhez kell, de ha nem érted a dolgokat egy regisztrálással írhatsz is:

[link]


Ez pedig már egy haladóbb szintű embernek való KÜLFÖLDI fórum, ahol inkább a főzött romokat találod meg. Persze van itt leírás is, de mivel angol nem biztos, hogy 100%-osan megérted a dolgokat. Ez maradhat későbbre:

[link]


Remélem ezzel tudtam segíteni, esetleg ha valamit nem értesz, akkor írj nyugodtan! Szívesen segítek! :)

2013. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 5. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!