Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka, hogy 1 nap...

Mi lehet az oka, hogy 1 nap alatt lemerül a telefon, ha nem csinálok vele semmit?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Xperia U-m ICS 4. 0-val, kb 1-másfél hetes lehet. Normális az, hogy a telefon lemerül 1 nap alatt úgy, hogy szinte semmit nem csinálok rajta, azon kívül, hogy 1x-2x telefonálok naponta? Azt olvastam, hogy 2 napig bírja elvileg, ha nem nyúzzák, de esetemben nem így van.
2013. jan. 3. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

mennyiii?

egy telefonnak ki kellene bírnia 4-5 napot mindenféleképp. Nekem erős telefonom van, erős akkumulátorral, de egyik osztálytársamnak sem merül így a telefonja. szerintem akkuprobléma lehet, vidd el megnézetni. de ez nem normális.

2013. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Androidos telefonok normál használat mellett 1nap alatt lemerülnek. Viszont szerintem nálad wakelock-ozik valami. Töltsd le a betterbatterystats nevű programot, és azzal nézd meg, hogy mi az, ami ébrentartja/pörgeti a procid..
2013. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Néha megoldja egy szoftverfrissítés a dolgot!

Én is így jártam anno egy vadonatúj x10 mini pro-val, egy nap alatt lemerült.

Frissítettem itthon, de nem javult meg.

Bevittem a szervízbe, ott frissítették, és kaptam egy új akksit is mellé.:)

Érdemes szervízbe vinni, 15 perc alatt megvan a dolog.

Üdv.

2013. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoftverfrissítés már volt rajta, mivel alapból 2.3as androiddal vettem meg, egyből rá is raktam a 4.0-t. Szervizt egyenlőre mellőzném, zsír új még a telefon, nem hinném, hogy bármi akksi baja lenne. Ezt a wakelock-ot viszont lecsekkolom. Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 4. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!