Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok IPHONE 3G re ugy...

Szandika 1130 kérdése:

Hogy tudok IPHONE 3G re ugy szoftvert telepiteni hogy én határozom meg milyen firmware-t teszek rá és milyen baseband-dal?

Figyelt kérdés
már mindent kipróbáltam. itunes (régebbi,Újabb verzióval),másik usb porttal, másik géppel, dfu és recorvery módban is sőt találtam olyan programot is hogy ish8snow ired ami annyit tesz h a telepítésem tökéletesen eljut addig h a rendszert felteszi leellenőrzi de utána mikor a firmware-t tenné fel hibát ír ki (ekkor recorvery módban van) és ez a ish8snor ired program kiugrasztja a recorvery módból.kérlek segítsetek!

2013. jan. 3. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

ha az shsh-k nincsenek elmentve a FW-hez amit fe akarsz rakni akkor felejtsd el a dolgot. a basband variálását meg amugy is.

sajna ez van nem nagyon lehet vele mit kezdeni.

inkabb ketíts egy regi bootromos 3gs-t azt bármikor lehet jailbreakelni.

2013. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mit tudnék csinálni? melyik itunes al tegyek fel szoftvert a telefonra h jó legyen? volt már -1 es 1015 ös 1016 os 1013 as és nem található hiba üzenetem is és mindegyikre megvan a megoldás de nem segít mindig más hibát ír ki
2013. jan. 4. 00:23
 3/4 A kérdező kommentje:
RÁJÖTTEM! szükséges egy snowbreeze2.1 meg egy ired4.0 a snow breeze elindításával expert módban csináljuk az asztalra csinál egy fáljt aztán az ired megnyitás után itunes-t meg kell nyitni utána hard reset utána shift gomb lenyomásával a rendszer visszaállítására kattintassz az itunes ba és utána amit csinált fájlt a snowbreeze azt kiválasztod és utána kész is van :)
2013. jan. 4. 01:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen ez így lenne, de csak ha megvannak az shsh-k az adott fw hez amit fel akarsz rakni. Ha nincs akkor az Applenek kellene visszaellenoriznie a fw-t es a régit pedig nem fogja engedni feltenni.

Ha nincsenek meg az shsh-k akkor Felveheted az 1.0 ás iTunest is, akkor sem fogsz tudni régebbi fw-re downfradelni

2013. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!