Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia p vagy samsung...

Hasábburgonya kérdése:

Sony xperia p vagy samsung galaxy s2? indoklást is légyszi.

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A samsungnak jobb procija és kijelzője van.
2013. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sony. Cáfolnám az előzőt, ennek modernebb a processzora. Freki csak részletkérdés, oda állítod ahova akarod.

Az amoled túlszaturált, rajzfilmszerű képernyője is minden csak nem tökéletes. A Bravia white magic jóval közelebb áll hozzá.


Nem beszélve a fröccsöntött szappantartó ház vs modern formatervezésű fém házikóról.


Mellesleg a P jobban bírja aksival a képernyője miatt.


Fénygépben is jobb...


A bővíthető memória áll az S2 mellett, döntsd el hogy ezek közül neked melyik a fontosabb.

2013. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Sony-nak itt HD kijelzője van, HD képek és videók, szóval kétlem, hogy a másik jobb volna. Emellett az android 4.04-essel zseniális, csak egy total commander kell rá a jobb átláthatóságért.

Egyébként rajta van a WhiteMagic is, ami szerintem hasznos. Az, hogy nem bővíthető szerintem nem probléma. Nekem vagy 10 alkalmazás, 200 kép és vagy 100 zeneszám van rajta és még most is van kb. 9.5 GB.

2013. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!