Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hogy vegyem rá a...

Szerintetek hogy vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek nekem Androidos telefont?

Figyelt kérdés

Már szinte mindenkinek olyan van,de nekem nem azért kell,hogy a többi ember után menjek,hanem azért,mert nagyon szeretnék egyet.

Annyira jó játékok meg appok vannak androidra,ki szeretném próbálni.

TouchWiz-re mért nem csinálnak egy olyat,mint androidra a Google Play?:(



2013. jan. 4. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A touch wiz az csak egy kezelőfelület. Az androidos samsungokon is ez a kezelőfelület (illetve már motion wiz néven)
2013. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huh te itt mit fogsz kapni a sok baromtól, hogy hogy mered azt, hogy igényeid vannak, és örüljél, hogy van tető a fejed fölött, és bezzeg az ő idejükben bla-bla-bla.
2013. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jófej:D ***** válasza:
Próbálj egy olcsóbbat kérni.
2013. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
Amikor én még kissrác voltam....Piros játék tűzoltóautó kellett nekem kitekerhető létrával,de csak egy sárga fa teherautóra tellett...Az igényeidet egyeztetned kell tudnod a lehetőségeiddel..
2013. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!