Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel a gépem...

Miért nem ismeri fel a gépem a telómat?

Figyelt kérdés
Van egy samsung champem és van hozzá usb kábelem is. először bedugtam kiadta a varázslót h programot keressen de nem talált. utánanéztem a neten és a samsung kies kellet hozzá. letöltöttem meg minden. bedugo ma gépbe a telót megint kiadja a varázslót. kiirja h a hardver telepítése során probléma lépett fel és valszeg nem fog működni. és amikor bedugom még a kies is előugrik de nem jeleníti emg ott se azt h c3303 . nem jeleníti meg aí telómat a program a gép nem ismeri fel. mi lehet a probléma?

2013. jan. 4. 19:43
 1/3 anonim válasza:

keress ra neten


samsung champ driver


es telepitsd fel

2013. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kerestem de külön nem volt champhez. a samsung kies volt írva ehhe za fajtához. de amikor ugye amikor összekötöm ki is adja a kies-t. csak nincs ott a telóm. nem akarja felismerni a gép
2013. jan. 4. 20:36
 3/3 A kérdező kommentje:
és amikor összedugom és nem kapcsol a telón folyamatosan pörög és kiirja: kapcsolódsá ezze lpc. de ugy hagytam 10 percre és nem kapcsolt akkor se. háttértárra állítottam ott is ugyanez a helyzet. most lehet h nem a kies hanem pc studio kell hozzá v mi?
2013. jan. 4. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!