Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade telefonom van és...

Zolesz88 kérdése:

ZTE Blade telefonom van és olyan problémám van hogy letöltök bizonyos programokat a telefonomra és van olyan program amiket nem enged átteni a memóriakártyára és igy nincs hely a telfonomba, mi lenne a teendő?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Törölni pár programot vagy venni egy jobb telefont...
2013. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából semmit. Muszáj a telefon memóriájában lennie, mert különben nem fogod tudni futtatni a programot. Régebben tapasztalhattál ilyet a Windowsnál is( a játékokat a c meghatóra kellett telepítened, mert különben nem indult volna el).
2013. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de 1 program van rajta, és az kéne.. és nemtudom átteni a memóriakártyára de a többit viszont áttudom, nemtudnám valahogy bővíteni a belső memóriát ?
2013. jan. 4. 21:38
 4/6 anonim válasza:
Én is így jártam, ezért ma frissítve lett a teló és azóta semmi gond vele. Nekem is ZTE Blade-m van! 1,5 éves.
2013. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem is ilyen telom van. EGY RAKÁS SZAR AZ EGÉSZ.. van rajta Pou Szókereső Viber Skype . ezek mind memokártyán vannak és sosincs elegendő tárhely a telon.. kitöröltem az összes üzimet mert azt irta h sms tárhely megtelt.. 1ÜZENETEM VAN ÉS AKKOR IS AZT ÍRJA KI... nagy fos ez a telefon de szerencsére ha mindenigaz áprilisba uj telom lesz..
2013. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a RAM méretének rovására tudnád, ahhoz viszont elég mélyen bele kellene nyúlni a telefonba.

Azt már az igazi telefonguruk merik megcsinálni. Talán rootolással is lehet, de semmiféleképpen nem javasolnám.

2013. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!