Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemes...

Melyik telefont lenne érdemes választani?

Figyelt kérdés

3 telefon között próbálok dönteni, Sony Xperia P , S és ion.

Rengeteg oldalt, rengeteg tesztet, és véleményt elolvastam már, de dönteni nem tudok. Mindegyik mellett szól pozitívum is és negatívum is számomra.

Igazából főként azok véleménye érdekelne, akik valamelyik telefont esetleg használják/használták már.

Köszönöm előre is a segítséget!



2013. jan. 4. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Xperia S

Abben van a legerősebb hardver?

2013. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindhárom van. Egyértelműen Ion a legerősebb, leggyorsabb. Bár elég nagy tepsi, viszont szép és egyedi.


Ha számít az ár, akkor P.

2013. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. válaszadó!

Melyik bírja legtovább a 3 közül? Úgy hallottam, olvastam, hogy átlagban 1-1,5 nap, nagyon max 2 nap az ion és az S esetében. Gondolom a P sem bírja sokkal tovább?

Esetleg bármi pozitívum/negatívum bármelyikről, így, hogy mind a hármat használod?

2013. jan. 5. 00:11
 4/7 anonim ***** válasza:

A munkámból adódóan a Sony teljes repertoárja itt figyel a polcon. A konkurencia nagy részével együtt, legyen mihez hasonlítani :-)


Az Ion-ban jóval nagyobb az aksi, nem véletlen hogy ez bírja a legtovább töltés nélkül.

A P viszonylag kis teljesítményű táppal rendelkezik, ennek ellenére meglepően jól bírja, köszönhetően a white magic technológiának. Az amoledről terjedt az a legenda hogy fekete képernyőnél kevesebbet fogyaszt, ez részben igaz. A magic kb fordítva működik, fehérnél fogyaszt kevesebbet, és mivel a jobb láthatóság miatt szinte minden világosban mutat jól, itt jön ki az előnye.


Az S sajnos egyikkel sem rendelkezik, így aksi terén le van maradva olyan 30%-kal.


Amúgy erősen használatfüggő. Szerencsére a Sony nem ment bele a kizárólag gyerekeknek és rágcsálóknak fontos számháborúba, kinek több a magja...

Ebből adódóan készenlétben nagyon jól bírják, ha telefonként használod sokáig elketyeg bármelyik.


Játéknál meg teljesen mindegy a gyártmány vagy a típus, pillanatok alatt lemerül.


Magam ezért használok Meego-t, csak a cégnél meg ne tudják :-))

2013. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm szépen a részletes választ!

Tehát akkor az Ion és a P bírja a legtovább, majd az S.

Eddig nagyon az S felé hajlottam...de valahogy most már az Ion-t kezdem favorizálni, viszont dönteni még mindig nem sikerült... :/ :D

2013. jan. 5. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Árban nincs nagy különbség, viszont az Ion minőségérzetben és kinézetben agyonver minden egyebet a piacon, gyártmánytól függetlenül.

A képernyője meg pazar.

2013. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a három közül válaszd az Iont.. Ezek közül ő vezet..
2013. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!