Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, milyen telefon...

Mit gondoltok, milyen telefon lenne nekem jó? 15/L

Figyelt kérdés

Aranykártyás vagyok. Nagyon szeretem a Samsung-os felcsúsztatható telefonomat (SGH-900I), de már szeretnék egy modernebbet.

Nincs túl sok pénzem, nem kell egy legmodernebb telefon, csak a lentieknek feleljen meg.

Tudnátok segíteni a keresgélésben?

Nem szoktam sokat telefonálni, a telefonomat mindig a farmerzsebemben hordom.


Ami nagyon fontos:

-saját rendezés szerinti (több db.) lejátszási lista

-ebbôl adódóan a jó minôségû hangszóró is

-bôvíthetô tárhely

-bluetooth

-USB csatlakozás

-könnyû eligazodás


Nagyon szeretem a Samsungot, ha lehet, akkor olyat szeretnék venni.


Elôre is köszönöm!


2013. jan. 4. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél mundjuk Xperia tipot, vagy ZTE Blade III -at. :)

Ezek nagyon jó telefonok (androidosak), viszont nem tudom, hogy a Blade III kapható -e már a T-Mobilenál.

2013. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

T-Mobilnál ha Samsung, akkor:

- Galaxy Mini 2

Ha más márka is szóba jöhet, akkor:

- HTC Desire C

- HTC One V (!)

Az Xperia Tipo túl drága Rózsaszínéknél.

2013. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
(Természetesen a HTC-ket előfizetéssel gondoltam, mivel írtad, hogy aranykártyások vagytok. De ha még a részletfizetés is szóba jöhet, akkor tudok jobbakat is ajánlani, amivel 3-5 évig még kihúzod.)
2013. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A Samsung Galaxy Mini 2 és a Sony Xperia Tipo között őrlődök. Árban a kettő között van egy 10-es (Tipo>Galaxy). Nem tudok választani.

Egyelőre a Samsung jobban tetszik, de elég sok negatív hozzászólást olvastam róla. Szerintetek melyik lenne jobb választás?

2013. jan. 5. 11:31
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen telefonom van, nagyon meg vagyok vele elégedve, mondhatni imádom. A mobilt én igazából szinte csak zenehallgatásra használom, és persze telefonálásra.

2013. jan. 5. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!