Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma éjjel töltőn volt a telefon...

Ma éjjel töltőn volt a telefonom. Nem töltött fel, és felforrósodott. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Samsungom van, most lesz két éves, eddig nem volt vele ilyen gond, bár mostanában gyakrabban kellett tölteni, de nem volt vészes. Most mikor felkeltem azt láttam, hogy még mindig villog a töltés, egy "csík" még hiányzott, és a telefon nagyon forró volt. Máskor ha teljesen lemerült állapotból töltöm, akkor sem több 2 óránál a töltése.
2013. jan. 5. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:

kuka lesz ebből,

valszeg az aksinak annyi,

2013. jan. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Új akksi a megoldás.

Minél hamarabb...amíg ki nem durran, mert akkor a telódnak is lőttek.

2013. jan. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cellazárlatos az aksi, egyértelmű jele hogy elérte élete végét(ugyanis minden aksinak meghatározott töltés/kisütési ciklusa van).

Erre az a megoldás hogy új aksi után nézel.

2013. jan. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ezután jobb ha nem töltöd, mert a telefon issza meg a levét..
2013. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Legközelebb hétfőn tudom elvinni szervízbe, illetve a boltba, ahonnan elküldik. Gondolom ők meg tudják oldani, én nem fogok akksi után szaladgálni. Addig viszont még mindenképp töltenem kell.
2013. jan. 5. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi szóltunk ...
2013. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!