Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szereztem egy állítólag...

Szőgyéni László kérdése:

Szereztem egy állítólag Iphone5 clone-t, de a bejelentkezésnél csak egy színes karikában megjelenik a Welcome felirat és utána semmi nem történik semmi! Van-e valakinek valami ötlete? A számítógépen cserélhető lemezként látja.

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Hehe, ezért jó klónt venni.

Sok sikert hozzá.

2013. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyiért vetted?

És mi a halálért???

Ezek a klón telefonok mind sz@rok.

Ha lelehet szedni a hátulját, szedd le, és nézd meg, mi van benne.

2013. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez olvasható az akku alatt: UG-Hi6
2013. jan. 5. 11:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Újonnan 20 ezer, gondolom használtan 10 alatt van az ára.

De azért én a helyedben visszakérném a pénzt.

2013. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy annyit tud az egész telefon, hogy kiírja neked, hogy welcome. Esetleg kattints ide-oda, hátha fog történni valami. Egyébként ennyi pénzért már lehet kapni egy olcsó normális androidos telefont. Oké, hogy az emberek szeretnének jó telefont és ezért megveszik a felsőkategória hamisítványát, de azért előtte nem ártana átnézni a dolgokat. Láttam már olyat is, hogy teljes áron valaki egy elő-hátlapot+keretet kapott ( 40-45 ezer forint kb az értéke szemben a 200 000-res telefonnal) :)
2013. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem, csereberén jutottam hozzá. A számítógép látja az összes mappát, de mindegyik üres. A nagy kérdés hogy lehetne szoftver rávarázsolni?
2013. jan. 6. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor jo lenne kideriteni, hogy pontosan milyen fajta. Akivel cserelted nem segit?
2013. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Annyit lehet róla tudni ami az akku alatt olvasható: UG-Hi6

Akitől hozzám került ő az akkura gyanakodott, de nem az a baj, mert hosszabb ideig is látható a tartalma a számítógépen. Mint telefon nem ismeri fel - cserélhető meghajtónak látja. Ha teszek bele +memóriát azt is egy másik meghajtóként kezeli.

2013. jan. 7. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!