Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WIFI a Sony Ericsson Xperia...

WIFI a Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro (U20i) telefonon miért nem jó? (több lent)

Figyelt kérdés

Van benne SIM kártya és nem lejárt...Eddig jó volt úgy 1 hete nem akar jó lenni, WIFI-s a netünk!

Ezt írja amikor bekapcsolom a WIFI-t: Nem lehet hálózatokat keresni. És a WIFI jel sincs fent...3x kiírja h Nem lehet hálózatokat keresni és utána magától kikapcsol a WIFI!

Ha valakinek hasonló problémája volt már és megtudta oldani vagy aki esetleg ért hozzá és tudja h mi a baja az legyen szíves írja le nekem ide!

Köszi előre is a válaszokat!



2013. jan. 5. 13:38
 1/3 anonim válasza:
Ugyanez a baj nekem is,de fogalmam sincs hogyan csináljam meg.Ha sikerült vagy rájöttél mi a gond írd le nekem is kérlek.:)
2013. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok.:) sikerült megcsinálnom. Leszedtem a pc companiont és újraraktam az egész telefont,de most már jó.:)
2013. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Láttam hasonló kérdéseknél, hogy mi a megoldás...én is azt csináltam és jó lett még aznap amikor kiírtam a kérdést! :) Most is telefonról vagyok! :D Én is újraraktam a telót.
2013. jan. 7. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!