Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia610 és pc közötti...

Nokia Lumia610 és pc közötti adat átvitel. De hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kerűlt hozzám egy nokia lumia 610 olyan okból hogy kéne rá raknom pár zenét de az istenért sem tudom hogy álljak neki.Először van a kezembe win alapú teló így kicsit béna vagyok hozzá.Mit tudnék vele csinálni hogy a telefont úgy kezelje mind az összes megszokott telefont?Nem jelzi a gép meghajtóként sehol.Válaszokat előre is köszönöm.
2013. jan. 5. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakd fel a Zune-t, azzal tudsz csak zenéket, képeket tenni rá.
2013. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem is fogja felismerni a géped usb háttértárként, akárcsak az iPhone esetében, WP7.x alatt is le van korlátozva.


Ahogy az előttem író is mondta, használd a szinkronizáláshoz a Zune Player nevű programot.Bár ehhez neked a zune oldalán regisztrálnod kell, úgyhogy nem értem, hogy miért adták neked a telót.Vagy ezentúl állandóan te fogsz képeket meg zenéket másolgatni?Arról nem beszélve, hogy a szinkronizáció során a tulaj összes fényképe átvándorol a te gépedre, az office dokumentumai, ha vannak már, stb.

Ha nem akarsz ezzel baxakodni akkor add vissza a tulajnak, töltse le maga a Zune-t, regeljen és szinkronizálja a saját cuccát magának.

2013. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez így már más kérdés. Köszönöm szépen a válaszokat. Így akkor tárgytalan számomra a dolog.
2013. jan. 5. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!