Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J? SÜRGÖSS!

Sony Xperia J? SÜRGÖSS!

Figyelt kérdés
Ezt a telefont néztem ki telenornál 30e ft limit+net csomagban. Kinézetre nem nagyon tetszik, olyan nőiesnek tartom az alakját. Lg optimus l7et néztem még de azt láttam hogy szidják, hogy akad rajta az ics, amúgy ennek is 30e az ára. Nemtudom melyiket válasszam, az lg jobban bejön, de ha a J az jobb akkor inkább azt választom. Más telefon nem nagyon jött szóba, nincs más telefon ilyen árban. Melyiket szerintetek? véleményeket is ha lehet! köszi
2013. jan. 5. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Személy szerint én sem nagyon szeretem a Sony-k formatervét, de a J szerintem egy jó telefon. Bár én sosem vennék Sony-t:) leszögezem csak a külseje miatt nem, bár van 1-2 pofás ;) tehét szvsz a J-t vedd ;)
2013. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát kinézetre mint irtam nekemse jön be, én jobban szeretem ezeknél inkább a tégla telefonokat mint pl az l7.. de hát még ez a J is elfogadható
2013. jan. 5. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha gyüjtenél még egy kicsit vegetnél ZTE blade 3 mat :) az férfiasabb:)
2013. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!