Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tegyek a telómra zenét?

Hogy tegyek a telómra zenét?

Figyelt kérdés

A memóriakártyára kéne tudom hogy azzal az adapterrel kéne, de azt a gépbe belehet vhova dugni? mert tudom hogy a memóriakártyát abba a nagyobb lapba kell belerakni adig megvan de hova kell bedugni?

2GBos a memória kártya a telóm samsung star 3 ha ez segít



2013. jan. 5. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt meg a kártya olvasóba,ha van... Ha nincs veszel egyet. Vagy megpróbálod kábellal a telefonon keresztül.
2013. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy egyszerűbb módszer(szerintem):

Letöltöd youtuberól. Át convertálod mp3-ba...Aztán ha ez sikerült akkor fogod bedugod az USB-kábelt a telódba aztán a gépbe(oda ahova a pendrive-ot dugod) és akkor bekapcsol a samsung kies mód(jelzi majd a telefon) és akkor ahova átconvertálva letöltötted a zenét(mappába) onnan áthúzod a telefonon lévő zene mappába..ennyi:)

Ha ez nem sikerülne mert nincs mondjuk USB-kábeled itt egy másik tipp:

Ha van olyan kis kézi kamera amiben van olyan memóriakártya ami nagyobb az az adapter abba beledugod a saját memókártyád(a 2GB-osat) és a kézi kamerába dugod a saját kábelét azt utána agépbe és ugyanaz: belehúzodd a mappába! Ennyi lenne!

2013. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!