Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace GT-S5830...

Samsung Galaxy Ace GT-S5830 ROM:4.1.2 CM:10 Nagyon merül aksí vadi új. Battery Calibration megvolt, nem segít, Root Explorer-el is kitöröltem a /data/system/batterystats. Bin-t de az sem segít. Gyári ROM-nál is már csinálja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Ace GT-S5830 ROM:4.1.2 CM:10

Nagyon merül aksí vadi új. Battery Calibration megvolt, nem segít, Root Explorer-el is kitöröltem a /data/system/batterystats.bin-t de az sem segít. Gyári ROM-nál is már csinálja.

Mit tegyek?



2013. jan. 5. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

másik kernel, ha elérhető hozzá, hacsak nem tartalmazza a .zip azt is, vagy másik OS.


Eleve ha dev.alpha, meg kezdeti bétás romot használsz, akkor számíthattál volna optimalizálatlanságra, meg battery drop problémákra.


A vadi új akksi meg eredeti, vagy utángyártott?Mert ha az utóbbi, akkor az sem mindig képes annyi energiát tárolni, mint ami rá van írva...

2013. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Után gyártott! De amíg gyári ROM volt rajta tökéletesen ment! Ha tudsz egy ROM-ot rá akkor (ha lehet .zip-es!) kipróbálnám!
2013. jan. 5. 18:50
 3/4 nevmarfoglalt? válasza:
800mhzel nem mukodik jol a 4.1.3.nem fagy kozbe a telo?
2013. jan. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nem fagy! Sőt! Elég jól megy!
2013. jan. 25. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!