Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mértnem tudom tölteni? (xperia u)

Mértnem tudom tölteni? (xperia u)

Figyelt kérdés
van egy kb. 1 hónapos sony xperia u-m.eddig nemvolt vele semmi de ma amikor feltettem tölteni nem érzékelte a telefon.minden konnektort kipróbáltam a házban,egyiknél sem jó:( csak gépről lehet tölteni.van valami ötlet,hogy mi lehet a baj?vagy vigyem szervízbe?

2013. jan. 5. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A töltőd nem jó.

Kérj valakitől egy másikat kölcsön és próbáld ki.

2013. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a töltőnek aza része amit a konnektorba kell dugni? mert a vezetéke jó
2013. jan. 5. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:

"de a töltőnek aza része amit a konnektorba kell dugni? mert a vezetéke jó"


Ha egy két részes valami nem működik, de az egyik fele jó, akkor a másikkal szerinted mi a helyzet?

2013. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos a töltőfejjel van gond. Nekem is elromlott, nem is érdemes megcsináltatni, veszel egy adaptert 1200 forintért, és pont.

Én speciel ezt vettem : [link]

Megéri, néhány pozitivum,hogy világit egy piros led mikor töltődik, meg hogy talán kicsit gyorsabban feltölti a telefont. Mivel ez 1000Ma, a telefon töltője pedig ha jól emlékszm 900Ma. Nem nagy különbség, de észre lehet venni.

2013. jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!