Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S2-ben használh...

Samsung galaxy S2-ben használható a GPS internet nélkül?

Figyelt kérdés
Pl ha Szlovakiából el szeretnék menni Budapestre. És azt is pontosan be lehet állítani, hogy Budapest melyik utcájába szeretnék elmenni? Szóval működőképes a GPS ilyen szinten? Nincs rá fizetve nekem internet.
2013. jan. 6. 02:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy ha letöltöm rá a Sygic-et akkor azt tudom GPS-ként használni ebben a telefonban? Vagy én már nem tudom, légyszi segítsetek. Én csak szeretnék egy megbízható internet nélküli használható GPS-t erre a telefonra.
2013. jan. 6. 03:09
 2/11 Gugu Gabor ***** válasza:
A gps használata ingyenes és vannak progik amik működnek teljesen offline módon navigon igo sygnicben nem vagyok biztos...
2013. jan. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Navigon Europe-ról hallottam. Láttam az árát, kb 50€ (15000 ft), de nem érdekel. Megveszem, ha ez a legjobb. És azt is meg tudom neki adni, hogy Budapest melyik részébe szeretnék eljutni? Mert hát eléggé nagy város, és nem akarok ott bojongani. Vagy erre külön program van?
2013. jan. 6. 03:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Mukodik, egyszeruen ne legyen bekapcsolva az adatforgalom. En alqp google maps-et hasznalok, mivel van netem rajta, es csak belfoldon hasznalom, amugy sokan iGO-ra eskusznek.
2013. jan. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most, hogy olvasom a felhasználói véleményeket kicsit elbizonytalanodtam a Navigonnal kapcsolatban.


[link]

2013. jan. 6. 03:53
 6/11 Komplikato ***** válasza:

Ami nem a Google Maps-et használja program, hanem offline térképet mi a jó istennek használná az internetet?


Viszont IGO-ból a normál teljes verzió nem létezik Androidra, van mindenféle butított verzió, illetve vannak ilyen több verzióból összetákolt iGO8 utánzatok tök illegálisan. Viszont a Galaxy S szériához nem járt gyárilag pont iGO valamilyen csak Samsungra létező verziója? Vagy csak S1-hez?

2013. jan. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt a mobilt jövőhéten veszem meg. Remélem, hogy nem dobok ki rá feleslegesen 300 eurót. (90 000 ft)
2013. jan. 6. 04:13
 8/11 Gugu Gabor ***** válasza:
Navigont nem ajánlom... valami hihetetlenül idegesítő volt autópályán amikor kb minden lehajtónál közölte hogy fordulj balra :D
2013. jan. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor most melyiket vegyem meg rá? :((((
2013. jan. 6. 04:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek kéne venni. Igo a legjobb telefonokra is és rendes navigációkra is. Azt meg csak letölteni kell és telepiteni.
2013. jan. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!