Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerülhet reálisan ez...

Mennyibe kerülhet reálisan ez az alkalmazás?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge vagyok ebben a témában, segítsetek. Egy olyan alkalmazás, hogy vki a mobilján olvashassa az e-mailjeit é sválaszoljon, mennyibe kerülhet? -Tól -ig. Egy kollégám 300 ezer Ft-os számlát kapott (céges telefon) és az ezzel megbízott kolléga szerint emiatt az alkalmazás miatt. Én nem értek hozzá, de szerintem ez max. 10 ezres tétel lehetne havonta. Igazam van?
2013. jan. 6. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az e-mailjaidat interent hozzáféréssel nézheted meg, sztem nem az alaklmazás miatt van hanem az interenet miatt.Ha van mobilinterented vagy wifivel vagy kapcsolódva a nethez akkorfeltudsz menni a netre és megnézni az e-mailjaidat.A nagyobb e-mail szolgáltatóknak van alkalmazásuk is pl.gmail az androidos telókban alapból megvan.
2013. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*internet
2013. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A t-mobilnál a nincs rajta internet más, csaka net start csomag, az baromi drága, 13.20 Ft/10 KB.

[link]

De még így is sok levelezővel ennyit elhasználni, mert ez 222 MB forgalmat jelent. Viszont egy okostelefonnal könnyedén és észrevétlen el lehet ennyit használni, mert ha be van kapcsolva a 3G, az alkalmazások akár engedélyünk nélkül is folyamatosan frissítgetnek, és simán elmegy észrevétlen 222 MB. Az ilyesmire illik figyelni.

2013. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan perelje be a szolgáltatót tisszességtelen üzleti magatartás miatt.


Én már voltam így, kaptam kártérítést is a végén.

Nem egyszerű, de jobb mint fizetni.

2013. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!