Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos alkalmazást...

Milyen androidos alkalmazást tudtok, amely rögzíti a hívások során a beszélgetést?

Figyelt kérdés
A bejövőt és kimenőt egyaránt. Eddig a Call Recorder Pro-t használtam, de sajnos csak az én hangom hallatszik.

2013. jan. 6. 12:49
 1/5 gabor.galilei ***** válasza:

Igen, a Call Recorder Pro akkor rögzíti csak a bejövő hangot, ha a Telód erre alkalmas ! és a settings-ben beállítod (Settings/Audio source), hogy azt is rögzítse.

Pl. a Samsung Galaxy S nem alkalmas rá érdekes módon.

Szóval milyen telód van?

Egy trükk ami nem mindig és nem mindenkinek használható: hangosítsd ki és akkor fel fogja venni.

2013. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ZTE Kis Plus
2013. jan. 7. 15:51
 3/5 A kérdező kommentje:

Audio Source 3 lehetőséget tartalmaz:

Mic (ez van nekem beállítva)

Voice UpLink

Voice DownLink


Melyiket kell?

2013. jan. 7. 15:54
 4/5 gabor.galilei ***** válasza:

Voice DownLink , vagyis amit hallasz a telefonban.

De mint mondtam, néhány telefon hardwerből nem tudja a Voice DownLink irányból jövő hangot a rögzítőre irányítani.

Ezért kérdeztem milyen telefonod van.

2013. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, így már rögzíti a bejövő hívást. Kár, hogy az én hangom nem hallatszik, de hát már így is jobb, mint a semmi. :)
2013. jan. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!