Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Helo! Mondjatok olyan telefono...

Istamate kérdése:

Helo! Mondjatok olyan telefonokat amikkel fényképezni és hívni lehet?

Figyelt kérdés
A hívás nem extra csak elromlott a fényképezője... és kellene egy másik de nem különösen lényeges semmi csak a hívás meg a fényképezés mert igazából munkához kell nem muszáj érintős se. Előre is köszi a válaszokat

2013. jan. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon fogsz kapni olyan telefont a piacon ami nem tud hívni.

De komolyan.

Ezt általában egy tesztben már meg sem említik.


"hölgyeim és uraim nem hogy fotózni lehet ezzel a telefonnal, de hívni, sőt SMS-ezni is! el sem hiszik ugye? tudom, én sem hittem el!"


nevetséges kérdés.

2013. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mint az előbb elmondtam csak fényképezés kell és nam azt kértem, mondj olyasmit ami teljesen nem érdekel. De azért nagyon szépen köszönöm a semmit...
2013. jan. 6. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nokia N8, Nokia 808 Pureview, Nokia Lumia 920, Sony Xperia Ray, illetve szar bevallani, de a Samsung egész jól írja meg a szoftveres algoritmusát, a kamerához, szóval ott van akár a Galaxy S2 is, meg még van egy jó pár.

De azt ne várd, hogy a képekre ránagyítva akármelyik is tökéletes képet készítene egy legtöbb esetben gombostű fejnyi optikával.Legyen az akárhány megapixeles.

Egyiknek a dinamika tartománya szűkös, a másiknak éppen jó, csak zajos képeket csinál, kromatikus aberrációval szinte mindegyiknél lehet találkozni, stb.

Jobban jársz, ha külön veszel valami olcsó telót, meg mellé egy olcsóbb ditiális, vagy digitál-kompakt gépet.

Az, hogy hány megapixel van a telefon kamerája alá festve, az kb. lófszt nem számít...

De ha mindenképpen telóba kell, akkor a fent említettek egész jók a maguk kategóriájában.

2013. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!