Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs térerő a mobilomon, mit...

Nincs térerő a mobilomon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5 napja nincs térerő, pedig itt, ahol vagyok biztos van térerő, de a mobilom szerint nincs..máshol is kipróbáltam, máshol se talál térerőt:( mit tegyek? am sony xperia u
2013. jan. 6. 19:35
 1/5 _Jessy_ ***** válasza:

Nekem van eladó. 500-as egy csík :)

Ha független, próbáld meg más szolgáltatóval. Ha azzal sincs, akkor vidd vissza azzal, hogy rossz. Ha meg mással van, vagy nem független, akkor vidd vissza a szolgáltatóhoz, hogy csináljanak valamit.

2013. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Újraindítás, Beállítások/Vezeték nélküli és mobilhálózatok/Továbbiak/Mobilhálózatok/Hálózati üzemmód: Csak GSM. Próbáld ki másik SIM kártyával a telefont és a SIM kártyát is egy másik telefonnal.
2013. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. jan. 6. 20:22
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ez volt, csak nekem ki írta azt is, hogy nincs sim, vagyis a második napon ki írta... pedig benne volt rendesen a sim kiakpcsoltam meg vissza hátha jó lesz úgyse lett jó, jó bekapcsoltam, kivettem a simet bekapcsolva, meg visszaraktam, újraindult a telefon és utánna működött.
2013. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mobiladatok/internet bekapcsolása is lehet egy opció. Nekem bejött...bár nekem idei kiadású a telefonom.
2019. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!