Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyire férfias...

Szerintetek mennyire férfias a sony xperia p piros színben?

Figyelt kérdés
az ezüstöt csak akkor választom, ha sokan leszavazzátok a vöröset

2013. jan. 6. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól mutat. Nekem az Ion-om vörös.

Megy a szakállamhoz :-)

2013. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 _Jessy_ ***** válasza:
Szerintem nem nagyon :) Nekem az ezüst telefon jobban bejön, mint a piros, de kinek a pap, kinek a paplan...
2013. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hmm... :D én inkább a vörös felé hajlok. Bár tudom, hogy az a lényeg, hogy nekem tetszen, de az ismerőseim döntő többsége az ezüstre szavaz... Eddig még kitartok a vörösnél, a további kommenteket is megköszönöm :)
2013. jan. 6. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont azért legyen vörös mert mindenkinek fekete meg ezüst van. Emelkedj ki a tömegből :-)
2013. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
teljesen egyet értek veled, pontosan ez az egyik oka a választásomnak!!! köszönöm szépen a megerősítést és a válaszát mindenkinek. Holnap megyek megvenni :)
2013. jan. 7. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!