Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsek androidot?

Benibogyo kérdése:

Hogyan telepítsek androidot?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy ace típusú telefonomra szeretném telepíteni az android 2.3.5 vagy 2.3.7 verziószámú oprendszert? És honnan tudom letölteni? A bonyodalom ott van hogy egyszer már öcsém megpróbálta rátenni a 4.0át... És ezekután a samsung galaxy ace feliratot kiírja nem lép tovább. Segítsetek légyszives.

2013. jan. 6. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Vigyétek el valakihez aki ért hozzá...
2013. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én már telepítettem androidot meg így a számítástechnika világában otthon érzem magam, csak kéne egy kis segitség valakitől.
2013. jan. 6. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha valamennyire tényleg jártas lennél benne akkor a google segítségével már rég találtál volna leírást hozzá.

De ha nem ez lenne a gond, hanem minden igyekezeted ellenére mégse sikerül életre kelteni a telefont, akkor legalább leírhatnád mit és hogyan no meg mivel csináltál. Esetleg még a hibaüzenetekt is le lehet írni ha volt és akkor mindjárt pontosabban lehet segítséget/hasznos választ adni a problémára.

2013. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


ezt olvasgasd,

2013. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

samfirmware.com oprendszert innen

Keresd meg az odin nevu programot, azzal flasheld ra download modban

2013. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne: ha megpróbálom tudok-e vele nagyobb bajt csinálni? Vagy egy jobban hozzáértő ígis úgyis meg tudja csinálni?
2013. jan. 6. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
ha egy jó leírás szerint csinálod nem lesz baja
2013. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Próbáld meg a factory resetet,nálam samsung galaxy 3-nál bejött
2013. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm már megoldottam, egy odin nevű programmal rá flasheltem.
2013. jan. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!