Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség kellene! Most váltaná...

Segítség kellene! Most váltanánk okostelefonra, de melyikre? Android vagy Windows Phone? Gyakorlatilag telefonálni kellene, sms, esetleg egy kis Facebook telefonról? Mit tanácsoltok? Max.40-50e Ft-ig?!

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 11:05
 1/5 anonim válasza:

Szia,


Én mindenképp androidos telefont vennék.

Windows: használható arra amit leírtál de rengeteg apró idegesítő hiányossága van ami nem biztos h feltétlen szükséges de idegesítő tud lenni(pl.Htc7 nem tudtam csengőhangot beállítani...). Egyébként én nem használtam sokáig windowst ezért meghallgatnék egy olyan véleményt is aki ezt használja.

Android: Több mint 2 éve használom. Folyamatosan frissíti az operációs rendszerét ingyenesen. Rengeteg alkalmazást lehet hozzá letölteni a google play áruházból ingyenesen is. Amit nagyon szeretek benne, hogy gmail üzeneteimnél folyamatosan jelzi ha jött valami, elmenti a gmail címtárba az összes telefonszámot és ha cserélek android-android telefon között akkor arra a telefonra is lehúzza a számaimat (nem kell a másolgatással kínlódni).

Facebook: Jó kezelő felület, megkapod az üzeneteket is a telefonodra, a facebook ismerőseidet (ha akarod) lehúzza a telefonodra (név, fénykép, születésnap, email...) és össze tudod kapcsolni a névjegyzékben a számokkal. Így ha rákattintasz 1 ismerősre ott lesz a fényképe és minden adata.

SMS: nem ömlesztve vannak az üzenetek mint a régi nokiákban hanem csoportosítja, 1 ember csak egyszer szerepel az smsek között, ha rákattintasz listázza az összes üzenetet amit kaptál tőle és amit küldtél.


Nekem Htc telefonom van, teljesen meg vagyok vele elégedve de a samsung és a sony telefonok is nagyon jók szerintem. Ami biztos, h minden okos telefon kivétel az iphone 1 maximum 2 napot bír 1 töltéssel.


Remélem tudtam segíteni, de 1 vélemény nem vélemény. :)

2013. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Droidost válassz.

De facebook megy symbianon is ha olyan készüléket találsz, de ebben az árkategóriában nem ajánlott a win.

2013. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ebben az árkategóriában a droid sem annyira ajánlott, csak, ha használtan találsz valami kimondottan jót
2013. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem bejön a Win mobil, Lumia 800-am van.

Iszonyat jó a wifi, kamera, nem túl bonyolult a kezelése, gyönyörű maga a telefon is.

Aki nem akarja buherálni a rendszert, és nem a képernyő testreszabhatósága a lényeg, szerintem a Win jobb választás.

Nem akad, nem fagy, gyors, és egyre több alkalmazás van, ami Androidra is!

2013. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 10inchhero válasza:

szintén a wp8-at ajánlom. Nekem L620 van és egyszerűen minden benne van, ami egy átlagembernek kellhet. Gyönyörű képernyő (összehasonlítottuk pár másikkal és Iphone 4, Galaxyk, stbstb nyomába sem érnek). Maga a WP gyorsabb és stabilabb, mint az Android, viszont kevesebb ingyen cucc van rá (még)


U.I.: Csengőhangnak CSAK azt tudod beállítani, amit külön beraksz ringtones mappába is, simán zenék közül tényleg nem lehet

2013. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!