Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilflotta feltételei? Mi...

Mobilflotta feltételei? Mi alapján utasítják el a kérelmet?

Figyelt kérdés

Mobilflottába át szeretnék váltani,mennyi idő míg elbírálják,illetve mik a feltételei?

Új telefont is szeretnék ezúttal venni,számhordozással! A számlabefizető, a készülék,illetve a jelenlegi számom más nevén van/lesz! És azt szeretném kérdezni,hogy nekem egyik mobilszolgáltatónál van elmaradásom,és úgy is igénybe tudjuk venni??



2013. jan. 7. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A flották szabályai erről részletesen tájékoztatást adnak. Olvasd el őket!
2013. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Draki válasza:

Válassz olyan flottát, ahol a Te nevedre szól a szerződés a szolgáltatónál és Te vagy a simkártya tulajdonosa. Ma már ez elvárás egy flottánál.

Egyébként ha szolgáltatót is váltasz, akkor átlagosan 2 hét az ügyintézés, néha elhúzódik jobban.

Minden lejárt számlatartózásod ki kell egyenlíteni.

2013. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok másik számot,sem a nevemre íratni mert az plusz költség nekem,nekem meg nincs annyi pénzem!Ezért is van a sim kártya eredetileg is anyukám nevén,meg a telo is +a csekk is az ő nevén lesz!Telenornál leszek a flottába szóval hálozatott nem váltunk! Végülis ez olyan lesz,mintha anyukám lenne benne ebbe a flottába,de mégsem ő hanem én használom majd
2013. jan. 8. 10:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyumnak nincs semmi tartozása,szóval akkor biztos lehet flottám
2013. jan. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!