Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Telenor R240...

Vettem egy Telenor R240 típusú telefont, ami állítólag dual simes és az van hogy nemtudom rajta beállítani hogy a másik kártyát is használja amit beleraktam. Tudtok megoldást?

Figyelt kérdés
A használati utasításban van egy opció hogy kell beállítani, de a telefon menüjében ez sehol nincs
2013. jan. 7. 18:47
 1/2 maccigabor válasza:
Az egyik sim-tárolónál az van írva,hogy invalid slot:ami magyarul kb:érvénytelen bemenetet jelent!Ezért nem tudod használni 2 sim kártyával csak egyel.
2013. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az király. még jó hogy a pultos csaj a tescoban azt mondta hogy a másik simkártya helyére olyan kártyát rakok amilyet akarok. ez igaz is csak azt elfelejtette mondani hogy működni nem fog! meg jó hogy a kézikönyvében ott van egy menü ahol belehetne állítani, de a telefon menüjében nincs is benne!
2013. jan. 31. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!