Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném rootolni a telefonom...

Szeretném rootolni a telefonomat de segítség kéne?

Figyelt kérdés
Szeretném rootolni a SGS2-met,de az a baj,hogy félek így simán belevágni,mert egyszer már megpróbáltam és akkor szervíz lett a vége,mert nem bootolt be.Android 4.0.3 van rajta,valaki esetleg tudna valahogy segíteni?

2013. jan. 7. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Itt van két leírás is de ha egyszer már nem ment akkor lehet hogy most sem érdemes vele próbálkozni. csináltasd meg valami telefonosnál

2013. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nincs a közelembe senki aki ilyesmivel foglalkozik,és nem tudom mit rontottam el előző alkalomkor.A telón lévő kernelverzió,android verzió (PDA:LP2 / PHONE:LP1 / CSC:LP2 (KOR) ) és pl. az hogy milyen hálózatba van (nem független) fontos?
2013. jan. 7. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:
az nem gond ha nem független
2013. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem.És ha valami rosszul sül el,és a telefon nem bootol be,leáll az S2 logónál akkor mit tudok vele csinálni,hogy üzembe helyezzem?
2013. jan. 7. 19:38
 5/12 anonim ***** válasza:

odinnal felteszel rá egy gyári romot innen:

[link]

2013. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Download modba teszed, es flashelsz ra egy uj OSt
2013. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A 2. link amit az első válaszoló küldött jónak tűniik,lehet megpróbálom,de mielőtt belevágok mit tegyek,hogy később ne legyen gond? Milyen adatokat jegyezzek le?
2013. jan. 7. 20:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom a lejegyzés alatt mit értesz.

A root nem töröl semmit a telcsiről.

Ha gond van és újra kell tenni a rom-ot akkor valószínű hogy törlődnek az adataid.

Gondolom a levelezés, naptár, névjegyek szinkronizálva vannak a többi dolgot te tudod mi van a telcsin.

2013. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem így értettem,hanem mikor nem sikerült és segítséget kértem,akkor valaki azt mondta,hogy adjam meg az eredeti kernel verzióját vagy valami ilyesmi.
2013. jan. 7. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem tudom ilyenről
2013. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!