Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki eBay.com-on?

Rendelt már valaki eBay.com-on?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni, de nem vagyok benne biztos, hogy ha kifizetem ki is szállítják. Ha esetleg valaki rendelt már az oldalon akkor leírná nekem, hogy kb. mennyi idő mire kiszállítják? és, hogy megbízható az oldal? előre is köszönöm:)
2013. jan. 7. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam rendelni sűrűn.

attól függ honnan jön az áru.

európa általában 1-2 hét

ázsia, amerika 3-4 hét.

ezek normál postai árak, ha futár céggel kéred annak meg fent lesz a honlapján

2013. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát az Egyesült királyságból rendelnék, de akkor szállítási költséget is kell fizetni? mert ott azt írja, hogy az ingyenes
2013. jan. 7. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van 3500 visszajelzésem, kérdezz nyugodtan :-)


Aminél oda van írva hogy ingyenes, azt házhoz viszik, benne van a vételárban a fuvar.

Az oldalnak nincs köze a megbízhatósághoz, cégek és magánemberek egyaránt hirdetnek. Van egy csepp ráhatásuk az eladókra, de csak ejnyebejnye, ha véletlenül átvernek, így jártál...

Azért ha olyan cégtől veszel, akinek az utóbbi pár hónapban több ezer eladása volt, valószínűleg nem te leszel pont az aki pórul jár. Főleg a Kínaiak figyelnek oda hogy minden rendben legyen. Amcsik hajlamosak lesz@rni hogy mi jó neked.


Kínából 2-4 hét, USA-ból 5-10 nap, Európából 2-7 nap a szállítási idő.

Rendkívül változó, nem lehet kiszámítani, főleg az ingyen fuvaros termékeknél. Helyet kell találni valami repcsin amin megteszi az út egy részét. Soxor előfordul olyan csomag ami 10-15 repteret is megjár mire idekeveredik.

2013. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:)
2013. jan. 8. 14:07
 5/5 anonim válasza:
Én most próbálkoztam először, egy kínaitól rendelni, de elbasztam, mert utólag vettem észre, hogy rossz terméket kértem, rögtön írtam az eladónak és tényleg szinte félelmetesen készséges volt, úgyhogyminden gond nélkül ki is cserélik a terméket a másikra, amit eredetileg venni akartam, szóval, bár még nem ért ide maga a termék, nekem eddig pozitív a tapasztalatom. :)
2013. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!