Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 710-ről? Pécsen hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Media Marktba :) Amúgy szerintem nagyon jó telefon!Barátnőmnek is olyan van.Nekem 800-as szóval remek telefonok.A rendszeren van mit csiszolni de nekem megfelel.
2013. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oo reméltem, hogy ott is van, eddig csak neten néztem még meg, és ott nem láttam, de akkor majd elmegyek :D Egyik ismerősöm aztmondta, hogy ha nincs rajta állandó net, akkor anyira nem jó ... azért érdemes akkor is venni ha csak wifi vel tudok majd róla netezni ? ( mert volt olyan indoka az ismerősnek, hogy akkor a skydrive -ot sem érem el, és hogy akkor nincs akkora hely a mentésre vagymi?! ) szóval így is érdemes ? :))
2013. jan. 8. 14:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg az is tudod hogy mennyibe kerül a media markt.ba? :]
2013. jan. 8. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gond, ha nem lesz mobilneted. Annyi, hogy az internetigényes alkalmazások (időjárás, hírek..) azokat az adatokat fogják mutatni, amelyeket akkor frissített, amikor legutóbb netkapcsolatod volt. Tehát ha van kapcsolat, frissít, és addig azt fogja mutatni, amíg nem kap újra netet. Az internetet nem igénylő alkalmazások és a játékok teljesen használhatók net nélkül.
2013. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tárhelyed a 710 esetében 8 GB, a 800 esetében 16 GB, de ezt nem teljesen tudod felhasználni, nekem a 800-nál ebből 13,86 GB a szabadon felhasználható, a többi a rendszeré. Ezen felül van a Skydrive felhő szolgáltatás, ami aktív internetkapcsolat esetén elérhető csak. Ha jól tudom, 25 GB, de elképzelhető, hogy már csökkentették, én személy szerint nem használom.


Árat nem tudok, vagy hogy egyáltalán kapható-e még ott. Azt is el tudom képzelni, hogy már csak valamelyik webáruházban találod meg, 45.000 Ft körüli áron. Árukereső segít, de alaposan olvass el mindent, valahol csak egy külföldi nyelvű telefont adnak tartozékok és doboz nélkül.

2013. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!