Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ram bővítés androidon lehetséges?

Ram bővítés androidon lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy Sony Xperia Sola-ba 512mb ram van és ez elég kevés a multitaskinghoz lehetséges valahogy sd kártyát vagy belső meóriából patricionálni hogy mondjuk össz 1 gb legyen a sebbeség mindegy csak ha megnyitok egy böngészőt az jó lenne hogy ha 5 perc után nem felejtené el hogy mit csináltam.

Láttam ilyen megoldást csak jó lenne hogyha valaki érthetőbben elmagyarázná. előre is köszönöm a válaszokat



2013. jan. 7. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet.
2013. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
láttam rá megoldást T-Mobile G1 en ezen valahogy nem lehet?
2013. jan. 7. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik telefonban se lehet...
2013. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Swap. De ennyi tudással inkább ne érdekeljen, bonyolult dolog.
2013. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja az utolsó. Ugyan ilyen telefonom van, és én is ezzel szenvedek. Az a bajom, hogy a swapot csak azután használja, miután a ram elfogyott. Ez azért baj, mert az appok indulása rohadt sokáig tart, hiába a class 10 -es memkártya. Annak örülnék, ha meglehetne valahogy oldani, hogy az előtérben lévő app a ramot, a háttérben lévő a swpaot használja.
2013. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz már keményen kéne nyúlkálni a rendszerben. De sokat javul a helyzet, ha nem az SD-re, hanem a belső memóriába készül a swap. (Cache, vagy zRam partícióra.)
2013. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt azért nem akarom, mert ez ugye "károsítja" a flash memoriát, és inkább menjen tönkre egy 3000 Ft os microsd, mint a telefon belső memóriája.
2013. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!