Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Plussz-hoz...

Samsung Galaxy S Plussz-hoz usb driver letöltő oldalt keresek Windows 8-hoz?

Figyelt kérdés
Újrarakták a gépemet,és Windows 8-om van,a windows 7-nél nem volt probléma,de a 8 nem ismeri fel a drivereket.
2013. jan. 7. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha a 7es driverek tényleg nem jók akkor megszivtad.
2013. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ezt kizárt dolognak tartom,mert akinek pl. samsung telefonja van,és netalántán most vesz új notebookot vagy lesz új rendszere,vagy akinek új rendszere van és most vett samsungot,kizártnak tartom,hogy soha az életben nem tud usb-vel csatlakozni,mert nincs hozzá drivere.Egyébként akik netalántán olvassák az oldalt azoknak és van ilyen problémájuk,tudom javasolni (mert nekem is sikerült) a kies rendszert,amit felteleptettem hivatalos oldalról és ugyanúgy működik mint a usb driver,csak a kiessel csatlakozol a pc-hez.Ennyi,úgyhogy ennyit a szívásról.
2013. jan. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!