Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap letöltöttem egy android...

Tegnap letöltöttem egy androidos appot és azóta nem csatlakozik a telefonom a wifihez. Már újraindítottam, letöröltem az appot, visszaállítottam a telefon gyári beállításait is. Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
mit csináljak?
2013. jan. 8. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a gyári állapot se segitett akkor szerviz.
2013. jan. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt is megcsináltam este. semmivel se lett jobb.. szervízbe hova? vodafone vagy külön teló bolt?
2013. jan. 8. 07:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak nem a régi jó Viber?

Az tud ilyet csinálni a telókkal.

Múltkor az én, és a lányom telefonját is egyszerre nyomta gallyra.Play-ről töltöttem pedig.

Onnantól fogva valahányszor wi-fi-re mentem, állandóan jelezte, hogy nem tud szinkronizálni a google fiókommal, az összes ismerősömnek, és nem ismerősömnek arról az e-mail címemről több 100 kéretlen levelet küldött szét, 3x törték fel a google fiókomat.

Leszedtem a Viber-t, azóta megint jó minden.

2013. jan. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja!

Milyen telefonod van?

Ajánlanék egy szoftverfrissítést/javítást előbb, hátha helyreteszi.Azt házilag is meg tudod oldani.

2013. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:
Más eszközök tudnak ehhez a WiFihez csatlakozni rendesen?
2013. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Galaxy 3.

bevittem vodafonehoz azt mondták vigyek be jótállást meg stb.. mondom én ezzel nem fogok szórakozni inkább csinálja meg a mobilnet beállításokat ha már van havi 500megám(mert ugye gyárira állítottam vissza) megcsinálta a csaj (kb 5perc alatt sikerült szegénynek, az első csajnak kb fél perc volt egyébként:D)

aztán próbáltam csatlakozni a pláza wifihez és sikerült. hazajöttem és utána az itthonira is csatlakozott szóval már semmi probléma de mindenkinek köszönöm :)

egyébként egy wifit 'segítő' program okozta szerintem.

2013. jan. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!